de برنامه سفر به ویتنام

 

 

برنامه سفر به کشور ویتنام...


سه شب و چهار روز هو شی مین

روز اول: 

ورود به فرودگاه  Tan Son Nhat International airport شهر هو شی مین Ho Chi Minh، پس از استقبال راهنمای محلی چنانچه پرواز قبل از ظهر باشد به هتل محل اقامت خواهید رفت و پس از استراحت کوتاه جهت گشت شهر هو چی مین که هنوز توسط اهالی قدیم شهر سایگون Saigon  نامیده میشود عازم خواهید شد.

در گشت شهر از کاخ سابق ریاست جمهوری،  کلیسای نوتردام ،دفتر پست قدیمی شهر، کارگاه صنایع دستی  و موزه جنگ بازدید خواهید کرد .

 

آبشنال تور**

روز دوم: (Breakfast, Lunch)

پس از صرف صبحانه، شهر هو شی مین را به سمت روستای کوچی  Cu Chi  که حدود 1 ساعت راه می باشد جهت بازدید از تونل کوچی ترک خواهیم کرد. این تونل یکی از پایگاهای مهم ویتنامیها بود در جنگ با آمریکا  بود و هیچ وقت توسط ارتش آمریکا کشف نشد.  این تونل بی نظیر بالغ بر 200 کیلومتر و بشکل یک شبکه زیر زمینی باورنکردنی که با نیروی انسانی و ابتدایی ترین وسایل ممکن حفر شده دارای ایستگاهای استقرار کماندوها، بیمارستان، اتاقهای استراحت، انبار اسلحه و مهمات، آشپزخانه، اتاق جلسه های سری میباشد. امروزه شما میتوانید به راحتی در این منطقه تردد نمایید و حتی با وارد شدن به تونلها از نزدیک شاهد مخفیگاها و راهای سری ورود به زندگی روزمره زیرزمینی مردم و نیروهای ارتش ویتنام که دارای طراحی هوشیارانه در هنگام جنگ گذشته با آمریکا باشید. ناهاربعهده تور در کنار رودخانه کوچی رستوران  Ben Nay Restaurant

 

 

آبشنال تور**

 

روز سوم: (Breakfast, Lunch 

 پس از صرف صبحانه، در حدود 1.30 ساعت فاصله از شهر هوشی مین سوار بر قایقهای تفریحی برروی رودخانه مِـکونگ  به سمت جزایر واقع در این رودخانه می رویم، این جزایر شامل روستاهایی میشود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاهی جهت کودکان بی سرپرست می باشد. در طول مسیر از قایقهای سنتی و درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها استفاده میکنیم. در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهید شد. بعد از بازدید به سمت رستوران زیبای ساحلی جهت صرف ناهار که بعهده تور است می رویم.

 

 

روز چهارم:  (Breakfast)

 بعد از صرف صبحانه به سمت فرودگاه جهت برگشت به کوالالامپور حرکت خواهیم کرد. پایان سفر و به امید دیدار مجدد


نکته**: آبشنال تور در پکیج نمی باشد و از تور گاید باید خریداری شود


 

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید 

 

 


نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 200
Today 1832
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015