de برنامه سفر به کشور کامبوج

 

 

برنامه سفر به کشور کامبوج...


سه شب و چهار روز

روز اول:

پس از ورود به فرودگاه شهر سیم ریپ در کشور کامبوج راهنمای تور با تابلو گاتو یا به اسم مسافر جهت ترانسفر به هتل به استقبال شما خواهد آمد.  بعد از ظهر پس از استراحت کوتاه برای صرف ناهار به یکی از رستورانهای فست فود می روید. بعد از صرف ناهار به سمت روستای شناور بر روی دریاچه تونل ساپ خواهید رفت و گردش با قایق بکی از لذت بخش ترین لحظات را برای شما رقم خواهد زد. روستا بصورت شناور بر روی آب می باشد و مردم در روز ماهیگیری و کارهای روزمره پرداخته و در شب روستا در سکوت کامل به سر می برد. رستورانهای شناور و ایستگاههای توریستی و مناظر طبیعی اطراف جذابیت خاصی را به این روستا بخشیده که سالانه بازدید کننده زیادی را به خود جذب کرده است.

آبشنال تور**:  هنگام غروب آفتاب پس از بازدید از روستای شناور به سمت رستوران مجلل و سنتی شهر سیم ریپ حرکت می کنید.می توانید در آبشنال تورکه شام بصورت بوفه آزاد بوده و در هنگام صرف شام موزیک محلی نواخته شده و در انتها برنامه محلی و معروف آپسارا اجرا خواهد شد که  این برنامه شامل رقص ها و اجراهای محلی می باشدشرکت کنید.   

پس از اتمام برنامه به هتل انتقال داده می شوید و یا با هماهنگی راهنمای تور می توانید در خیابان پاب از تور جدا شوید و به گشت و گذار بپردازید و با آداب و رسوم و مردم کامبوج آشنا شوید.

 


روز دوم:

پس از صرف صبحانه در حدود ساعت 10 صبح به طرف یکی از عجایب دنیای معماری و اسرار آمیزترین معبد سنگی جهان به نام آنگکور وات حرکت کرده و به مدت  2  ساعت از این بنای فوق العاده بازدید خواهید کرد. معبد آنگکور وات با معماری اصیل خمری در قرن 12 ساخته شده است و از جمله میراث جمانی یونسکو از سال 1992 به شمار می آید که در سه طبقه ساخته شده است که طبقه فوقانی ملقب به بهشت می باشد و دارای اسرار تاریخی خود می باشد که توسط راهنمای تور توضیحات کامل داده می شود. 

 


روز سوم:

آبشنال تور**: پس از صرف صبحانه حدود ساعت 9 صبح به سمت ورودی جنوبی پرستشگاه بایون حرکت خواهید کرد. پرستشگاه بایون شامل 54 برج می باشد که در حدود 200 صورت خندان در آن طراحی و ساخته شده است. هر کدام از صورت های خندان نمادهای هستند از روایت های محلی که بازگو کننده باورهای قدیمی مردمان خمری می باشد. این بنا از راهرو های پیچ درپیچ با برج های شگفت انگیز از قطعات برش خورده سنگ های ماسه ای تشکیل شده که با معماری قوی و با ظرافت دقیق کنار هم  قرار گرفته شده و نمای زیبایی ایجاد کرده اند. این معبد همچنین  به عنوان دو مجموعه نقش برجسته که در حال حاضر بیانگر یک ترکیب غیر معمول از صحنه های اساطیری، تاریخی و همچنین پیش پا افتاده شناخته شده است. حدود ساعت 12 برای صرف ناهار به رستوران محلی خواهید رفت.

پس از صرف ناهار حدود ساعت 13 به سوی یکی دیگر از معابد شگفت انگیز کامبوج به نام معبد تا پروم خواهید رفت.

این بنا به دستور شاه خمر جایاوارمن هفتم به عنوان یک صومعه و دانشگاه بودایی ساخته شده است. از نظر ترکیب نور و روشنایی و تجمع درختان سر به فلک کشیده در خرابه ها و جنگلی که این بنا را احاطه کرده است این مکان را به یکی از محبوبترین و پربازدید کننده ترین بناهای آنگکور در سیم ریپ کرده است. در سال 1992 بنای تا پروم به ثبت میراث جهانی رسیده است.

شب آزاد در اختیار خود.

 

 

 


روز چهارم:

بعد از صرف صبحانه به سمت فرودگاه انتقال داده می شوید و پرواز به کشور مقصد. به امید دیدار دوباره شما.

 

نکته**: آبشنال تور در پکیج نمی باشد و از تور گاید باید خریداری شود

 

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید 

 


نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 202
Today 1832
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015