de باغ وحش بزرگ سنگاپور
فارسی       English       Français

 

 

باغ وحش بزرگ سنگاپور...


باغ وحش سنگاپور خانه 316 گونه از جانداران و در کل بیش از 3000 حیوان می‌باشد. نکتهٔ جالب توجه اینجاست که 36 درصد از گونه حیوانات این باغ وحش حیوانات در خطر انقراض میباشند.در این باغ وحش آزادی حیوانات، تماشای آنها را بسیار جذّاب و جالب کرده است. شما میتوانید در بخش میمون‌های آزاد، از نزدیک شاهد رفتار میمون‌ها و زندگی‌ آن‌ها باشید. تماشای بابون ها، ببر‌های سفید چشم آبی‌، کانگورو‌های استرالیای‌، ‌اسب‌های آبی‌، پنگوئن‌ها و بسیاری حیوانات دیگر که با شرکت در این تور شانس تماشا کردن و حتی غذا دادن به آنها را تجربه خواهید کرد.

 

 

از تفریحات دیگر در این باغ وحش می‌توان به فیل سوار‌ی، پارک کودکان، آب بازی، نوازش و غذا دادن به حیوانات مورد علاقه، تماشای بخش گل ها، و تماشای برنامه اجرای حیوانات و بسیاری تفریحات مثال زدنی‌ دیگر نام برد که تک تک این سرگرمیها خاطره یک روز زیبا را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

همچنان در نظر داشته باشید که در کنار فعالیت‌های نام برده شده، مسافران عزیز میتوانند از رستوران‌های متنوع درون و اطراف باغ وحش استفاده نمایند و همچنین به بازدید از فروشگاه بزرگ تهیه سوغاتی و یادگاری باغ وحش بپردازند.

 به دلیل نزدیک بودن محل باغ وحش به محل برگزاری سافاری یا گشت شبانه در حیات وحش، شما میتوانید در یک روز از هر 2 منطقه دیدن نمایید. شما میتوانید بعد از ظهر از باغ وحش و فعالیت‌های تفریحی آن لذت برده و شب هنگام با شرکت در سافاری شب، روز به یاد ماندنی خود را کامل کنید.

 

www.gatotravel.com

 

 


نرخ ارز


 

DATE  : 19 FEB 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:14:00

نرخ حواله دلار :47800 ریال

نرخ حواله رینگیت :12200ریال

آب و هوا

آمار سایت


Online 795
Today 989
Month 45782
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015