de جزیره لنگکاوی

 

 

جزیره لنگکاوی در مالزی...


لنگکاوی یکی از زیباترین مکانهای دیدنی مالزی است که بطور رسمی به عنوان جواهر کداه شناخته شده است. مجمو عه جزایر لنگکاوی که شامل 99 جزیره در دریای آندامان است، در 30 کیلو متری دور از ساحل سرزمین اصلی در شمال غربی شبه جزیره مالزی قرار گرفته است. این جزایر بخشی از ایالت کداه است که در مجاورت مرز تایلند است.  

بزرگترین جزیره این مجمع الجزایر لنگکاوی پولو نام دارد که با جمعیت حدود 65000 نفر سکنه دارد و دیگر جزیره مسکونی  این منطقه پولو طوبی است.

در تاریخ 1 ژوئن 2007 جزیره لنگکاوی به عنوان یک ژئو پارک جهانی به ثبت یونسکو رسید.   

در جزیره لنگکاوی دو حوزه اصلی وجود دارد. جزایر جنوبی که با تردد توریست و گردشگر سنگینی مواجه است و جزایر شمال شرق که از ترافیک توریستی منزوی تر است. از جزایر معروف  این منطقه لانگون است که دارای دریاچه های آب شیرین و جزیره دیگر به نام  دوشیزه باردار  و جزایری که با شن و ماسه های سفید گردشگر زیادی را به خود جذب کرده است. برخی دیگر  از جزایر معروف و محبوب این منطقه به نامهای بورا، پانتای تنگا، خلیج پانتای چنانگ، پانتای کوک، و واتای بای تی  باشند.

جزیره لنگکاوی  از طریق هوا و دریا قابل دسترس می باشد. کشتیها و لنجهای دو استان کوالا کداه و کوالا پرلیس و همچنین جزیره پینانگ مسافران زیادی را به جزیره لنگکاوی جابجا می کنند. همچنین حمل و نقل دریایی از تایلند به جزیره لنگکاوی وجود دارد. 

 

 

 

 

ژئو پارک کلیم فارست:

 


تله کابین لنگکاوی:

 

 

 

روستای شرقی:

 


جزایر لنگکاوی:

 

 

 

آبشارهای لنگکاوی:

 


گالری پردانا:

 

 


زمین گلف:

 


پارک فناوری کشاورزی:


جهان زیر آب:


پارک حیات وحش:

 

 

لطفا برای رزرواسیون و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

www.gatotravel.com

 


نرخ ارز


 

DATE  : 12 JUN 2018

ساعت بروزرسانی به وقت کوالالامپور:

نرخ حواله دلار :تماس

نرخ حواله رینگیت :تماس

آب و هوا

آمار سایت


Online 195
Today 1832
Month 32042
Total 463911

Facebook

All right reserved to Gato travel company © 2015